Kişisel Gelişim & Sağlıklı Yaşam

Kullanırken Bakım Yapmanın Çok Keyifli Bir Hal Alacağı 6 Yüz Nemlendiricisi Önerisi

0

Mizon Black Snail All In One Cream – Siyah Salyangoz & Siyah Bitki Ekstreli Premium Bakım Kremi

Bu krem salyangoz salgısı içeriyor. Koreliler, cilt bakımında salyangozun salgıladığı maddenin kırışıklıklara, lekelere ve sivilcelere çok iyi geldiğini keşfetmiş. Bunu bizzat ben de tecrübe ettim. Vegan bir ürün değil maalesef ama cruelty free bir ürün olmasıyla, yani hayvan deneyi yapılmadan ve üretimi esnasında hayvanlara acı çektirmeden üretilen bir ürün olmasıyla takdir kazandı. Yağlı ve karma ciltlerin bayıla bayıla kullanacağı, içerindeki niacinamide maddesiyle cilt tonunu eşitleyen ve aydınlatan bir krem. Ben severek kullanmıştım. Pahalı bulanlar için 99 TL’lik küçük boyu da mevcut.

https://www.justinbeauty.net/mizon-black-snail-all-in-one-cream

Mizon All In One Snail Repair Cream – Salyangoz Özlü Hepsi Bir Arada Bakım Kremi

Bu nemlendirici krem de salyangoz özü içeren bir krem olmasıyla cildi tamir etmeyi ve beslemeyi vadediyor. Ve gerçekten vaatlerini karşılayan bir ürün. Kuru ciltlere nemlendirmesi az gelebilir ancak yağlı ve karma ciltlerin severek kullanacağı bir nemlendirici krem. İçeriğindeki Centella Asiatica özü cildi onarırken, Hyaluronic Asit ile cilde kazadırdığı tüm nemi, cilde hapsedecek bir ürün. Bu ürünün de, bir önceki ürün gibi küçük boyu mevcut. 89 TL’lik bir tüp olan küçük boyunu kullanmıştım ve çok bereketli bir ürün olduğu da küçük boyunun uzun süre kullanılabilmesiyle anlaşılıyor.

https://www.justinbeauty.net/mizon-all-in-one-snail-repair-cream

Benton Goodbye Redness Centella Gel – Yatıştırıcı Jel

Kuru ve kaşıntılı bir cildiniz mi var? Ya da karma olsa bile nem ve tahriş problemi mi yaşıyorsunuz? O zaman bu ürüne bir şans verebilirsiniz. İçeriğindeki Centella Asiatica özü ve Madecassoside ile cildinizi onarırken, gliserin ile cildinizi nemlendirir ve yumuşatır. 100 ml olması sayesinde fiyatını sonuna kadar hak eden, çok bereketli bir ürün.

https://www.justinbeauty.net/benton-goodbye-redness-centella-gel-yatistirici-jel

Cosrx Aloe Vera Oil Free Moisture Cream – Yağsız Cilt Yatıştırıcı & Nemlendirici Aloe Vera Kremi

100 ml olan bu nemlendirici, çok bereketli, uzun süre dayanan bir ürün. Cildiniz çok kuruysa, nemlendirmesi size yeterli gelmeyebilir, ancak karma ya da yağlı bir cilde sahipseniz, içeriğindeki aloe vera ile cildinizin nem ve yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olacak ve antibakteriyel içeriğiyle sivilce oluşumunu minimuma indirecektir.

https://www.justinbeauty.net/cosrx-aloe-vera-oil-free-moisture-cream

Naturals By Watsons Rice Bran and Soy Bean Nemlendirici Krem

50 ml olmasına rağmen oldukça uzun süre kullanılabilen bereketli bir ürün olmakla beraber, karma ve kuru ciltlerin bayıla bayıla kullanacağı bir krem. İçeriğindeki niacinamide ve pirinç özüyle cilt tonunuzu aydınlatacak ve yoğun yapısıyla cildinize nemi hapsedecektir. Çok sevilen bir ürün. Stoklarda her zaman bulunmuyor maalesef. Ama yakalarsanız mutlaka bir deneyin derim.

https://www.watsons.com.tr/p/naturals-by-watsons-rice-b-s-bean-nemlendirici-krem-50-ml-31259

EffectHA Cream Yağlı & Karma Ciltler

Geldik son nemlendiricimize. Bu ürünümüzde ne ararsanız var. İçeriğindeki çinkoyla cildinizin fazla sebum yani yağ salgılamasını önler, Hyalüronik Asit ile nemi cildinize hapseder ve niacinamide ile cilt tonunuzu eşitlerken nemlendirir ve onarır. Ben bu ürünü son zamanda sosyal medyada takip ettiğim sayfalarda buldum ve elimdeki nemlendirici biter bitmez bunu alacağım çünkü kesinlikle karma ya da yağlı bir cilde sahipseniz denemeye değer bir ürün.

https://www.effectha.com/urun/effectha-cream-yagli-karma-ciltler-1

Hünkarbeğendinin Hiç Bilinmedik Hikayesi

Previous article

Yeni Nesil Pazarlama: Sosyal Medya Ve Veri Analizi

Next article

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login/Sign up