Kişisel Gelişim & Sağlıklı Yaşam

Theta Mucizesi

Theta Mucizesi
0

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır merak ettiğim ve son zamanlarda popüler olan Theta healing’den bahsetmek istiyorum. Günümüzde birçok enerji modeli ve şifa tekniği bulunmaktadır. Theta Healing yaşam tarzını tamamen değiştirecek bir felsefedir. 1995 yılında Vienna Stibal tarafından kişisel sağlık sorunlarını iyileştirmesi sonucu ortaya çıkan şifa yöntemidir. Teta Şifası adını beynin yaydığı bir enerji frekansı olan tetadan alır bilinçaltımız karanlık bir kuyu gibidir. Yaşadığımız iyi olaylar gibi kötü olayları da bilincimize kaydederiz bilinçaltı bizleri korumak için kötü olayları kaydeder ve hayatımızı şekillendirir.

Bilinçaltı kayıt tutmaya anne karnında başlar beynimizin %10’luk kısmını kullanırız yeme, içme, uyuma hatta adım atma bile bu kısımdadır geri kalan %90’lık kısım ise kara kutumuz bilinçaltımızdır. Örnek verecek olursak size aşkın kötü olduğunu canınızı acıtacağını söyledilerse büyüdüğünüzde aşka karşı bakış açınız hep mesafelidir. Olumsuz olabilir ya da küçükken aile sorunlarıyla karşılaştığınızda gelecekte kendi ailenizi kurarken tereddüt edip korkabilirsiniz. Korkularınız, endişeleriniz, meraklarınız, güvensizlik, başaramama korkusu, fobileriniz, kaygılarımız, yeme sorunları, kısacası sizi rahatsız eden her olay her duyguyu bilinçaltından bilinç üstüne çıkarmak mümkün.

Nasıl olacağını soracak olursanız

  Danışanınızla sohbet ederken az çok korkularınız ve sorunlarınız ortaya çıkmaktadır danışanınız bilinçaltınıza ulaşmak için sizden izin alarak bilinçaltınıza ulaşacak tek tek tüm kötü düşünceleri bilinçaltınızdan çıkartacaktır. Boşalan yerlere de pozitif düşünceler yerleştirecektir. Seans süresi kişiden kişiye değişmektedir bazen 1 seansta çözülürken bazen birden fazla seans gerekmektedir. Yurt dışında kabul görmüş hastanelerde bölümleri olan bir alandır. Türkiye’de henüz hastanelerde yoktur özel kliniklerde veya profesyonel kişilerden yardım alabilirsiniz şu an seans fiyatı 400 ile 500 civarındadır. Profesyonel eğitimleri yapılmaktadır eğitim fiyatları ve süresi programlara göre değişmektedir. Herkesin içten içe korkuları vardır daha rahat daha korkusuz ve sorunsuz bir yaşam sürmek için ben gidilmesini tavsiye ediyorum ve işe yaradığını düşünüyorum. Tolstoy’unda dediği gibi İnsanlar genellikle olduklarına inandıkları kişi haline gelirler, eğer bir şeyi yapamayacağıma inanırsam, bu inanç onu yapma gücünü elimden alır. Yapabileceğime inanırsam, başlangıçta sahip olmasam bile, onu yapacak gücü kendimde bulurum. Siz kendinize ve yapabileceklerinize inanın.

Sezgisel Beslenme Nedir?

Previous article

Maceralarla Mı Dolu Amerika?

Next article

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login/Sign up